Strony WWW

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na terenie Kotliny Kłodzkiej od wielu lat. Poznaj nasz profil działalności.

Rozumiemy, że dobra strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy.

Od wielu lat jednym z aspektów naszej działalności jest projektowanie stron internetowych. Dopasowujemy wygląd i funkcjonalność witryny do profilu działalności oraz optymalizujemy ją pod kątem pozycji wyszukiwarkach internetowych. Dzięki takim działaniom nasze strony są użyteczne, skuteczne oraz pomagają w realizacji Państwa celów marketingowych trafiając w potrzeby i oczekiwania przyszłych użytkowników. Na początku współpracy poznajemy profil odbiorcy oraz określamy istotne cele, którym służyć ma Państwa strona internetowa. Tworzone przez nas portale są responsywne, dzięki czemu świetnie wyglądają nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale także na tabletach i smartfonach. Dzięki temu umożliwiamy doskonałą i nowoczesną prezentację produktów oraz usług.

1

Numer jeden

w dostarczaniu indywidualnych usług i rozwiązań na terenie Kotliny Kłodzkiej

20

Już ponad...

20 zrealizowanych projektów stron internetowych.

3

Średnia pozycja

naszych stron w wyszukiwarce Google.

40

Już ponad...

40 lokalnych film dla których dostarczyliśmy swoje usługi lub infrastrukturę.

Strona internetowa jest najważniejsza!

Wizytówki i strony firmowe

Strony internetowe wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej mają duże znaczenie dla wizerunku firmy. Ma ono bezpośrednie przełożenie na wynik ekonomiczny działalności gospodarczej, a ewentualne błędy na stronie internetowej mogą negatywnie oddziaływać na potencjalnych klientów.

Obsługujemy systemy:

CMS

CMS to program przeznaczony do tworzenia i obsługi witryny internetowej. Akronim CMS pochodzi od nazwy angielskiej - Content Managment System, co tłumaczymy jako system zarządzania treścią.

Joomla!

Nazwa „joomla” pochodzi z suahili i oznacza „razem”, „wspólnie” czy „jako całość”. Dzięki zastosowaniu tego systemu CMS, będziesz mógł w prosty sposób samodzielnie zarządzać swoją stroną www.

Twoj sukces jest naszym sukcesem!

To motto towarzyszy nam na wszystkich etapach projektowania i wdrażania stron internetowych.

 

KATALOG STRON INTERNETOWYCH BEZPROBLEMU24.PL