Przegląd katalogu

Prezentujemy najlepsze firmy działające w Twoim regionie.

Zajmujemy się serwisem laptopów i komputerów. Świadczy kompleksowe usługi naprawy i wymiany podzespołów komputerowych, odzyskiwanie danych, naprawy i reinstalacji systemów operacyjnych. Prowadzimy pogotowie informatyczne na terenie kotliny Kłodzkiej i okolic.

Na rynku wyróżnia nas:

  • Sprzęt zastępczy. W odpowiedzi na potrzeby klientów udostępniamy nieodpłatnie sprzęt zastępczy na cały okres trwania naprawy.
  • Wysoka skuteczność i jakość. Naprawiamy szybko, skutecznie, mamy też konkurencyjne ceny.

Naszą ofertę kierujemy również dla małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Kotliny Kłodzkiej. Pomagamy zaistnieć w sieci dzięki skutecznym stronom internetowym i e-marketingowi. W ramach wsparcia IT zapewniamy Państwa firmie ciągłość pracy, bezpieczeństwo danych , skuteczną i szybką reakcję na zgłoszenia. Świadczymy kompleksowe doradztwo IT oraz wspieramy rozwój firmowej infrastruktury informatycznej.

Bezproblemu24 - kontakt
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Zapoznałem się z Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bezproblemu24 Krzysztof Zych, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@bezproblemu24.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.

..

Adres: ul. Armii Krajowej 19/3, 57-300 Kłodzko

Telefon: 602-802-378

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW: bezproblemu24.pl

 

Komentarze   

+3 # xwiurx 2019-11-12 17:04
Polecam bardzo serdecznie 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież