Przegląd katalogu

Prezentujemy najlepsze firmy działające w Twoim regionie.

AVERS podobnie jak bliźniacza firma REVERS zajmują się pośrednictwem pracy. Obie firmy ściśle współpracują z firmą: Dutch Berries GK Group z Holandii. Od wielu lat organizują wyjazdy sezonowe do pracy w Holandii na zbiór i pielęgnację truskawek oraz kwiatów. Obie firmy wyróżnia dbałość o bezpieczeństwo i spokój pracowników poprzez stosowne ubezpieczenie pobytu i dopilnowanie wszelkich formalności. Dla pracowników zapewnione jest zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz opieka personalna/pracownicza.

Organizujemy wyjazdy sezonowe do pracy w Holandii na zbiór i pielęgnację truskawek oraz kwiatów (praca szklarniowa). Zapewniamy zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz opiekę personalną/pracowniczą. Dbamy o ubezpieczenie pracowników podczas pobytu oraz dopilnowanie wszelkich formalności. Oferujemy bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Wymagania: odpowiedzialność oraz elastyczność, dokładność oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Avers - kontakt
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Zapoznałem się z Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bezproblemu24 Krzysztof Zych, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@bezproblemu24.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.

..

Adres: 48-370 Paczków ul. Sienkiewicza 2E

Telefon: 516376400

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW: avers-paczkow.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież