Przegląd katalogu

Prezentujemy najlepsze firmy działające w Twoim regionie.

Działamy na rynku od roku 1996. Założycielem firmy, jak również jej szefem jest mgr inż. Grzegorz Kosicki – geodeta uprawniony, rzeczoznawca majątkowy, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Siedziba firmy znajduje się w Kłodzku przy ul. Wojska Polskiego, we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego znajduje się filia. Naszym kapitałem jest wszechstronny, doświadczony zespół składający się z profesjonalistów bardzo dobrze znających zagadnienia dotyczące obsługi nieruchomości.

Naszym kapitałem jest wszechstronny, doświadczony zespół składający się z profesjonalistów bardzo dobrze znających zagadnienia dotyczące obsługi nieruchomości związane z : procesem realizacji inwestycji pod kątem budowlanym, technicznym i finansowym, prowadzeniem dokumentacji technicznej, administracyjnej i finansowo-księgowej nieruchomości, poszukiwaniem możliwości zwiększania wartości użytkowych i ekonomicznych nieruchomości.

W skład zespołu wchodzą rzeczoznawcy majątkowi, geodeci i inżynierowie budownictwa posiadający uprawnienia nadane przez ministra infrastruktury z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także ekonomiści, księgowi, finansiści i prawnicy. Dzięki naszej ponad dwudziestoletniej współpracy z instytucjami publicznymi (urzędami) i finansowymi (bankami), a także specjalistami związanymi z branżą budowlaną i obsługą nieruchomości, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Wszystkie czynności wykonujemy ze szczególną starannością zgodnie z przepisami prawa według przyjętych standardów zawodowych.  Kierujemy się zasadami etyki zawodowej, mając na uwadze dobro i ochronę interesów naszych klientów. Rzetelna wiedza, profesjonalne przygotowanie, długoletnia praktyka na rynku nieruchomości, a także ciągłe doskonalenie zawodowe specjalistów wchodzących w skład naszego zespołu, gwarantują spełnienie wymagań i oczekiwań naszych klientów.

 

Kosicki - kontakt
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Zapoznałem się z Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bezproblemu24 Krzysztof Zych, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@bezproblemu24.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.

..

Adres: ul.Wojska Polskiego 20/1 57 – 300 Kłodzko

Telefon: (074) 867 65 20

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW: kosicki.net

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież