Przegląd katalogu

Prezentujemy najlepsze firmy działające w Twoim regionie.

Nazywam się Tomasz Idzi jestem lekarzem rodzinnym, a także dyplomowanym terapeutą medycyny mięśniowo-szkieletowej i ortopedycznej. Zajmuję się leczeniem bólu i dysfunkcji w układzie ruchu oraz medycyną sportową (kwalifikacja sportowców do treningów i zawodów, urazy sportowe, rehabilitacja).

Rodzaje terapii realizowane przez SCLB:

  • Radialna Fala uderzeniowa (ESWT, RSWT) jest nowoczesną formą terapii opartą na użyciu fali dźwiękowej o dużej energii. Można nią skutecznie leczyć patologiczne zmiany tkanek miękkich, m. in. ścięgien, więzadeł oraz mięśni i ich przyczepów do kości. 
  • Iniekcje - Liczne badania dowodzą, że podanie kortykosteroidów do bolesnych i zmienionych zapalnie kaletek, pochewek ścięgnistych, a także przyczepów niektórych ścięgien przynosi ulgę, szczególnie w zakresie nasilenia bólu. W przypadku dolegliwości o podłożu “mechanicznym”, a więc wywołanym nadmiernym “przeciążeniem” bolesnej struktury, należy brać pod uwagę fakt, ze efekt podania iniekcji będzie najpewniej przejściowy
  • Akupunktura
  • Terapia matualna
  • Leczenie farmakologiczne bólu
  • Głęboki masaż poprzeczny - Masaż poprzeczny jest techniką oddziaływania na tkanki miękkie, w tym mięśnie i ścięgna. Aplikuje się go precyzyjnie na małe obszary uszkodzonych mięśni i ścięgien, poprzecznie do ich przebiegu. Jego zastosowanie ma na celu zmniejszenie bólu, podniesienie ruchomości tkanek i wprowadzenie przekrwienia do określonego obszaru.
  • Kinesiotaping - metoda aplikowania specjalnych elastycznych plastrów na skórę okolicy dotkniętej bólem i dysfunkcją.
  • Medycyna sportowa
  • Wkładki ortopedyczne

SCLB - kontakt
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Zapoznałem się z Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bezproblemu24 Krzysztof Zych, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@bezproblemu24.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.

..

Adres: ul. Wyspiańskiego 20b, 57-300 Kłodzko

Telefon: 609-387-276

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW: sclb.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież