Przegląd katalogu

Prezentujemy najlepsze firmy działające w Twoim regionie.

Zakład Pogrzebowy, którego założycielem oraz właścicielem jest Pan Sebastian Dacyna, to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe w Nowej Rudzie, jak również w miejscowościach sąsiednich. Zasięgiem naszego działania obejmujemy m.in. Bożków, Czerwieńczyce, Drogosław, Dzikowiec, Ścinawka a także Woliborz. Jesteśmy jednak w stanie nieść pomoc w trudnych momentach po śmierci Bliskiej Osoby nie tylko mieszkańcom województwa dolnośląskiego, czy całego Dolnego Śląska ale także innych części Polski, jeśli otrzymujemy takie zlecenie.

Organizujemy ceremonie żałobne wszelkich możliwych rodzajów. Mamy doświadczenie w pogrzebach tradycyjnych oraz tych z kremacją, religijnych a także świeckich. Każdy etap przygotowania i realizacji pogrzebu jest dla nas jednakowo ważny. Z najwyższą starannością zapewniamy całodobowe eksportacje (transport zwłok), jak również z szacunkiem przygotowujemy ciało Zmarłego do uroczystości żałobnych. Pomagamy Państwu dokonać wyboru trumny bądź urny, a także innych akcesoriów pogrzebowych – takich, jak krzyże, tabliczki oraz skrzynie nagrobne. W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo to, co najlepiej oddawać będzie niepowtarzalność Zmarłego.

Zakład pogrzebowy Pana Sebastiana Dacyny to także gwarancja pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Pomagamy Państwu przejść ścieżkę biurokratyczną w urzędach, kancelariach parafialnych oraz administracjach cmentarzy. Dla zmniejszenia liczby formalności oferujemy też usługę kredytowania pogrzebów w ramach zasiłków ZUS, KRUS i MSWiA. Zapewniamy również oprawę muzyczną ceremonii żałobnych.

OFERTA

 • eksportacja Zmarłego (z mieszkania, szpitala, hospicjum)
 • formalności urzędowe (USC, ZUS, kancelarie parafialne, administracje cmentarzy)
 • kredytowanie kosztów pogrzebu
 • organizacja oraz przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych
 • kremacja
 • szeroki wybór trumien, urn, krzyży oraz tabliczek
 • własna kwiaciarnia (wieńce, wiązanki, stroiki na trumnę)
 • oprawa muzyczna
 • kopanie grobów i wykonywanie grobowców
 • obramowania nagrobków oraz ustawianie ławek cmentarnych
 • opieka nad grobami

Pochowek24 - kontakt
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Zapoznałem się z Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bezproblemu24 Krzysztof Zych, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kontakt@bezproblemu24.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny.

..

Adres: 57-402 Nowa Ruda ul. Radkowska 29b

Telefon: 666-450-443 lub 889-650-502

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona WWW: pochowek24.pl

Komentarze   

0 # Rafał 2020-02-09 12:04
Pełen profesionalizm.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież